Podmínky používání eshopu

Objednávání zboží prostřednictvím webového objednávkového systému (dále jen jako „e-shop“) společnosti Professional support s.r.o., IČ: 277 09 558, sídlem Voříškova 402/11, Brno – Kohoutovice, PSČ: 623 00 (dále jen jako „Professional support s.r.o.“) je umožněno pouze již registrovaným zákazníkům, kteří jsou již ve smluvním vztahu s Professional support s.r.o., na základě uzavřené rámcové kupní smlouvy.

Kupní cena zboží, platební podmínky, doprava a dodání zboží a ostatní obchodní podmínky upravující vzájemná práva a povinnosti smluvních stran při prodeji zboží nabízeného Professional support s.r.o. jsou definovány uzavřenou rámcovou kupní smlouvou.

Pokud jste již zákazníkem Professional support s.r.o. a chcete získat přístupové údaje do e-shopu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Professional support s.r.o. nebo využijte kontaktních údajů na webových stránkách Professional support s.r.o..

Pokud nejste naším zákazníkem a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás. Naše zboží dodáváme pouze podnikatelským subjektům, nikoliv běžným spotřebitelům do domácností.