Hotely

Dokonale ustlaná postel se zářivě bílým povlečením, nadýchané voňavé ručníky a čistá koupelna, spoluvytvářejí první dojem vašich hostů. Chcete, aby byl perfektní a hosté se k vám rádi vraceli? Hledáte cesty jak zlepšit kvalitu vypraného prádla, čistotu nádobí nebo toalet? Nebo potřebujete snížit náklady na praní a úklid? Rozumíme potřebám a problémům velkých i malých hotelů a penzionů. Postaráme se o to, aby prádlo bylo čisté, voňavé a také mělo dlouhou životnost. Naše řešení pro kuchyň zajistí, aby nádobí bylo rychle a kvalitně umyté a celá kuchyň zářila hygienickou čistotou. Díky efektivním a víceúčelovým čisticím prostředkům je běžný úklid společných prostor, pokojů a toalet kvalitní, rychlý a snadný. Pomůžeme Vám připravit i sanitační plány, proškolit zaměstnance a projít hygienickou kontrolou. Protože na prvním dojmu záleží.

Profesionálnímu praní prádla se věnujeme přes třicet let a za tu dobu jsme se díky kvalitě našich lidí, výrobků a know-how stali vedoucí firmou na trhu. Naše řešení používají nejen hotely, ale i zařízení sociální péče, nemocnice a komerční prádelny. Systém Ariel One Wash, který zabezpečí perfektní vyprání už na první pokus, byl vyvinutý přímo pro hotelové prádlo. Na základě vašich potřeb a strojního vybavení vám navrhneme řešení na míru – ať už máte profesionální pračky s automatickým dávkováním nebo malou domácí pračku.

V oblasti úklidu kuchyně a obecného úklidu nabízíme profesionální řešení založená na výrobcích Procter & Gamble Professional, která jsou vytvořena speciálně pro profesionální provozy a využívají špičkové technologie značek jako je Jar nebo Mr. Proper. Řešení se zaměřují na to, aby výrobky byly účinné a zároveň i jednoduché a bezpečné při používání. Řada výrobků je víceúčelová nebo kombinuje několik výrobků v jednom.