Kariéra

Jací jsme a koho hledáme?

Jsme soukromá firma, kde každý zná každého, všichni mají jasně dané odpovědnosti a práce každého člověka je hned vidět. Hledáme šikovné, samostatné lidi, které práce baví a kteří k tomu, aby měli výsledky, nepotřebují neustálý dohled několika manažerů. Lidé jsou pro nás tou nejdůležitější věcí a chceme, aby byli spokojení, rostli a práce je bavila. Lidé si u nás pomáhají, radí a celkově spolu dobře vycházejí. Po práci zajdou rádi sportovat, na pivo, sami uspořádají večírek nebo oslavu narozenin a nepotřebují k tomu HR.

Professional support je pro-zákaznicky orientovaná firma a zákazník je u všech lidí na první místě. Ve firmě mluvíme česky/slovensky, ale užije se u nás i angličtina, němčina nebo maďarština. Nečekáme, že lidé hned po nástupu vědí vše potřebné k jejich práci. Po nástupu se nováčkům věnujeme a postupně jim předáváme mnohaleté know-how, znalosti a dovednosti. Zároveň, ale od prvního dne u nás pracujete na reálných projektech nebo zákaznících a přinášíte firmě hodnotu.     

Jak vypadá výběrové řízení?

Jednoduše. Pošlete životopis a my Vám do 14 dnů dáme vědět, zda u nás vidíme vhodnou pozici pro Vás. Následně Vás pozveme na 2-3 rozhovory s relevantními lidmi ve firmě, vždy s přímým nadřízeným a minimálně jedním z majitelů.

Výběrové řízení je pro nás oboustranný proces. My si vybíráme Vás, ale zároveň Vy si vybíráte nás. Proto chceme, abyste měli maximum informací a byli si jisti, že děláte správné rozhodnutí. Zodpovíme Vám veškeré otázky, ukážeme Vám, jak práce u nás vypadá v praxi, potkáte se se zákazníky nebo potkáte další lidi z firmy.   

Pokud byste u nás rádi pracovali, ale mezi otevřenými pozicemi nenajdete žádnou, která by Vás zaujala, nebo zrovna nikoho nehledáme, nebojte se nás kontaktovat. Možná díky Vám urychlíme nějaký projekt.

Právě hledáme

V současné době nemáme otevřenou žádnou pozici.

V případě zájmu o práci u nás, nám i tak můžete poslat životopis s motivačním dopisem. Šikovných lidí není nikdy dost. Kontaktní email: info@profsupport.cz.