Kariéra

Jací jsme a koho hledáme?

Jsme soukromá firma, kde každý zná každého, všichni mají jasně dané odpovědnosti a práce každého člověka je hned vidět. Hledáme šikovné, samostatné lidi, které práce baví a kteří k tomu, aby měli výsledky, nepotřebují neustálý dohled několika manažerů. Lidé jsou pro nás tou nejdůležitější věcí a chceme, aby byli spokojení, rostli a práce je bavila. Lidé si u nás pomáhají, radí a celkově spolu dobře vycházejí. Po práci zajdou rádi sportovat, na pivo, sami uspořádají večírek nebo oslavu narozenin a nepotřebují k tomu HR.

Professional support je pro-zákaznicky orientovaná firma a zákazník je u všech lidí na první místě. Ve firmě mluvíme česky/slovensky, ale užije se u nás i angličtina, němčina nebo maďarština. Nečekáme, že lidé hned po nástupu vědí vše potřebné k jejich práci. Po nástupu se nováčkům věnujeme a postupně jim předáváme mnohaleté know-how, znalosti a dovednosti. Zároveň, ale od prvního dne u nás pracujete na reálných projektech nebo zákaznících a přinášíte firmě hodnotu.     

Jak vypadá výběrové řízení?

Jednoduše. Pošlete životopis a my Vám do 14 dnů dáme vědět, zda u nás vidíme vhodnou pozici pro Vás. Následně Vás pozveme na 2-3 rozhovory s relevantními lidmi ve firmě, vždy s přímým nadřízeným a minimálně jedním z majitelů.

Výběrové řízení je pro nás oboustranný proces. My si vybíráme Vás, ale zároveň Vy si vybíráte nás. Proto chceme, abyste měli maximum informací a byli si jisti, že děláte správné rozhodnutí. Zodpovíme Vám veškeré otázky, ukážeme Vám, jak práce u nás vypadá v praxi, potkáte se se zákazníky nebo potkáte další lidi z firmy.   

Pokud byste u nás rádi pracovali, ale mezi otevřenými pozicemi nenajdete žádnou, která by Vás zaujala, nebo zrovna nikoho nehledáme, nebojte se nás kontaktovat. Možná díky Vám urychlíme nějaký projekt.

Právě hledáme

Obchodní specialista

jižní Morava

Kvalitní praní, mytí nádobí nebo úklid není jednoduchá věc. Proto se naši zákazníci spoléhají na pomoc profesionálů jako jsme my.

Zjistit vice o pozici