Nemocnice

Potřebujete zlepšit kvalitu vypraného prádla, čistotu nádobí nebo toalet? Hledáte cesty jak snížit náklady? Rozumíme vašim potřebám a problémům. Postaráme se o to, aby prádlo bylo hygienicky čisté, dezinfikované, beze skvrn, nezpůsobovalo podráždění kůže a zároveň mělo dlouhou životnost. Naše řešení pro kuchyň zajistí, aby nádobí bylo rychle a kvalitně umyté a celá kuchyň zářila čistotou při splnění přísných hygienických norem. Díky efektivním a víceúčelovým čisticím prostředkům bude běžný úklid kvalitní, rychlý a snadný.

třicet let se v České republice věnujeme profesionálnímu praní prádla a za tu dobu jsme se díky kvalitě našich lidí, výrobků a know-how stali jedničkou na trhu. Naše řešení používají velké fakultní nemocnice i komerční prádelny. Máme bohaté zkušenosti s problematikou nemocničního prádla, prádelen a hygienických požadavků. Jsme schopni pomoci s optimalizací spotřeby energií i návrhem nových prádelen. 

V oblasti úklidu kuchyně a obecného úklidu nabízíme profesionální řešení založená na výrobcích Procter & Gamble Professional, která jsou vyvinutá speciálně pro profesionální provozy a využívají špičkové technologie značek Jar nebo Mr. Proper. Řešení se zaměřují na to, aby výrobky byly účinné, jednoduché a bezpečné při používání a zároveň splňovaly hygienické normy.  

Jsme je členem Asociace prádelen a čistíren ČR a přidruženým členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.