jak se zbavit mastnoty
jak se zbavit mastnoty

Šetřete čas svého personálu s řadou prostředků P&G Professional na odstraňování mastnoty

Už vás unavuje nespočet hodin strávených ve vaší profesionální kuchyni drhnutím odolných mastných skvrn? Přejete si, aby existoval způsob, jak personálu ušetřit čas a námahu, a přitom zachovat dokonalou čistotu? Už nemusíte hledat dál. Prostředky z řady P&G Professional si s mastnotou poradí a jsou navrženy speciálně pro vytížený personál kuchyně. 

Díky pokročilé technologii odstraňují výrobky P&G Professional mastnotu a nečistoty v rekordně krátkém čase, abyste se vy mohli soustředit na skutečně důležité věci: na poskytování dokonalých služeb vašim zákazníkům. Ať už se jedná o připečenou mastnotu na hrncích a pánvích, mastné skvrny na uniformách kuchařů nebo odolnou špínu na digestořích, P&G Professional si se všemi těmito problémy snadno poradí.

Každá lahev tekutého prostředku na ruční mytí nádobí Jar Professional vám v profesionálních kuchyních pomůže odstranit odolnou mastnotu a sníží nutnost drhnutí na polovinu. Stačí malé množství prostředku, takže si jeho čisticí sílu můžete užívat dlouho bez nutnosti ho neustále dokupovat. Vyzkoušet můžete také kapsle do myčky nádobí Jar Professional Platinum, které si poradí s těmi nejodolnějšími nečistotami i při krátkých cyklech. Rozlučte se s dlouhými hodinami strávenými drhnutím mastnoty a ve zlomku času se radujte z čistějších povrchů. Díky své všestrannosti je Jar Professional ultrasilný odmašťovač ideální pro širokou škálu povrchů. Navíc se s P&G Professional zbavíte mastnoty bez ohrožení rozpočtu.

Už vás nebaví bojovat s odstraňováním odolných mastných skvrn z uniforem vašich zaměstnanců? Pokud chcete mít dokonale čisté prádlo, nesmí ve vaší výbavě chybět Ariel Professional pro profesionální použití, který skvěle odstraňuje i odolné skvrny. Jeho účinné složení rozpouští mastnotu a pomáhá ji odstraňovat z vláken. Působí na širokou škálu kuchyňských nečistot, včetně skvrn od oleje nebo potravin, a odstraňuje také zbytkové pachy.

Nedovolte, aby vás mastnota zpomalovala. Zařaďte se mezi bezpočet profesionálních kuchyní, které mohly díky přechodu na řadu P&G Professional změnit způsob úklidu.

1 v porovnání s mytím v samotné vodě 
2 krátký cyklus definovaný jako kratší než 55 minut 
*běžná mastnota, která se vyskytuje v profesionálních kuchyních

Dokumenty ke stažení

Chcete si stáhnout vše na jeden klik? Stáhnout vše

Stáhněte si více informací

Proč P&G Professional?

Důvěryhodné produkty
Naše důvěryhodné víceúčelové produkty pomáhají vašim zaměstnancům zvládnout práci hned poprvé.
Zákaznická podpora
P&G Professional tým se plně věnuje Vaší spokojenosti díky efektivním řešením navrženým právě pro Vás.
Celková provozní hodnota
Úklid je každodenní činnost, která vyžaduje investici Vašeho času a prostředků. Jak k tomu ale přistupujete, může mít velký dopad na příjmy a zisk.

Máte zájem o naše výrobky a řešení?
Neváhejte a kontaktujte nás