Restaurace

První dojem v restauraci často spoluvytváří zářivě bílý ubrus, dokonale umyté sklenice a nádobí nebo perfektně uklizená, voňavá toaleta. Chcete, aby byl první dojem vašich hostů perfektní a hosté se k vám rádi vraceli? Potřebujete snížit náklady na mytí nádobí a úklid? Rozumíme potřebám a problémům velkých i malých restaurací a přinášíme vám prověřená řešení. Postaráme se o to, aby nádobí bylo zářivě čisté, beze skvrn od škrobu, sklenice bez šmouh, ubrusy byly perfektně vyprané a toalety zářily čistotou . Pomůžeme vám připravit i sanitační plány, proškolit zaměstnance a projít hygienickou kontrolou. Protože na prvním dojmu záleží!

Pro mytí a úklid v profesionálních kuchyních a úklid ostatních prostor nabízíme profesionální řešení založená na výrobcích Procter & Gamble Professional, která jsou vytvořena speciálně pro gastronomické provozy, včetně profesionálních myček, a využívají špičkové technologie značek jako je Jar nebo Mr. Proper. Řešení se zaměřují na to, aby výrobky byly účinné a zároveň i jednoduché a bezpečné při používání. Řada výrobků je víceúčelová nebo kombinuje několik výrobků v jednom.  

Už 30 let se v České republice věnujeme profesionálnímu praní prádla a díky kvalitě poskytovaných služeb a řešení jsme se stali jedničkou na trhu. Dlouhodobě spolupracujeme nejen s restauracemi a jídelnami, ale také s hotely či zařízeními sociální péče, s nemocnicemi a s komerčními prádelnami. Na základě vašich potřeb a vybavení vám navrhneme řešení šitá na míru – ať už máte profesionální pračky s automatickým dávkováním nebo malou pračku.