O nás

Firma Professional support s.r.o. je přímý distribuční partner Procter & Gamble Professional. Vznikli jsme v roce 2006 osamostatněním podpůrného technického a servisního týmu, který se staral o komerční prádelny používající výrobky Procter & Gamble. Od začátku působíme jako oficiální servisní partner společnosti Procter & Gamble pro profesionální provozy a také jako distributor řady výrobků P&G Professional.

Vždy se maximálně snažíme rozumět svým zákazníkům a jejich podnikání. Na základě vašich potřeb a přání pak navrhujeme řešení, které jim odpovídá – ať už jste velká komerční prádelna nebo malý penzion.  Vy se pak můžete soustředit jen na to, co je skutečně podstatné – na zákazníky a provoz vašeho podniku.

Díky našim zkušenostem, kvalitě výrobků, technickému know-how a díky přístupu k zákazníkům jsme se postupně stali vedoucí firmou v oblasti komerčních prádelen. Postupně jsme rozšířili svoji působnost i do oblastí profesionálního mytí nádobí, úklidu kuchyně a do oblasti obecného úklidu v profesionálních provozech. 
Nabízíme nejen dodávky výrobků, ale hlavně i spolehlivý servis, instalaci a seřízení dávkovacích zařízení, optimalizaci spotřeby energií, sanitační plány a další konzultační služby. 

Mezi naše zákazníky patří komerční prádelny, nemocnice, ústavy sociální péče, hotely a penziony, lázně, školní jídelny, restaurace a další zařízení.
Jsme členem Asociace prádelen a čistíren ČR a přidruženým členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. 

 

Výrobci jejichž zboží nabízíme

Máte zájem o naše výrobky a řešení?
Neváhejte a kontaktujte nás