Prádelny

Trápí vás kvalita vypraného prádla nebo náklady na provoz? Rozumíme problémům, se kterými se potýkají velké i menší prádelny, a víme, jak je řešit. Postaráme se o perfektní vyprání prádla, snížíme jeho opotřebení pracím procesem, pomůžeme vám s praním nových materiálů, najdeme řešení pro různé typy skvrn, pomůžeme s problematikou odpadních vod, vyškolíme váš personál a snížíme vaše celkové náklady na praní.

Nenabídneme vám univerzální řešení, ale pečlivě zohledníme specifika vašeho provozu. Výsledek tak bude odpovídat přesně vašim potřebám, možnostem i přáním a zajistí vám ty nejlepší výsledky při co nejnižších nákladech. Zaměřujeme se na snižování celkových nákladů na 1 kg vypraného prádla, upravíme proces praní a poskytneme vám takové produkty, díky kterým se budete pyšnit skvěle vypraným prádlem. Kvalitu praní nezávisle testujeme a certifikujeme ve spolupráci s nezávislými a akreditovanými laboratořemi v ČR a zahraničí. 

Prádelnami v České republice se zaobíráme již přes třicet let a za tu dobu jsme se díky kvalitě našich lidí, výrobků a know-how stali vedoucí firmou na trhu. Naše řešení vychází z technologií a výrobků Procter & Gamble Professional a z našich vlastních výrobků, které jsme vytvořili na základě poznatků z praxe. Řešení pro velké komerční prádelny nabízíme pod značkou Professional Support Systém a pro menší prádelny máme systém Ariel 1 Wash. Jsme schopni pomoci s celkovou optimalizací prádelenského provozu i s návrhem nové prádelny. Jednoduše děláme vše pro to, abychom byli dlouhodobým partnerem našich zákazníků, na kterého se mohou vždy spolehnout.     

Jsme členem Asociace prádelen a čistíren ČR.

Tunelová pračka