Sociální služby

Vůně čistě vypraného prádla, hebké měkké ručníky, lesk čistě uklizeného pokoje, to jsou pocity, které spoluvytvářejí pohodu domova. Vytváříte svým klientům druhý domov a chcete, aby se u vás vaši klienti cítili jako doma a byli spokojení? Potřebujete snížit náklady na praní a úklid? Rozumíme potřebám a problémům vás i vašich klientů. Postaráme se o to, aby prádlo bylo čisté, voňavé a zároveň bylo dezinfekčně vyprané a mělo dlouhou životnost, nezáleží zda se jedná o profesionální lůžkoviny nebo osobní prádlo klientů. Naše řešení pro kuchyň zajistí, aby nádobí bylo rychle a kvalitně umyté a celá kuchyň zářila hygienickou čistotou. Díky efektivním a víceúčelovým čisticím prostředkům je běžný úklid společných prostor, pokojů a toalet kvalitní, rychlý a snadný

Přes třicet let se v České republice věnujeme profesionálnímu praní prádla a za tu dobu jsme se díky kvalitě našich lidí, výrobků a know-how stali jedničkou na trhu. Naše řešení používají nejen různá zařízení sociální péče, ale i velké nemocnice a komerční prádelny. Na základě vašich potřeb a strojního vybavení vám navrhneme řešení na míru – ať už máte profesionální pračky s automatickým dávkováním nebo malé pračky.  Námi nabízený systém Ariel 1 Wash je navržen speciálně pro praní v zařízeních sociální peče.    

V oblasti úklidu kuchyně a obecného úklidu nabízíme profesionální řešení založená na výrobcích Procter & Gamble Professional, která jsou vytvořena speciálně pro profesionální provozy a využívají špičkové technologie značek jako je Jar nebo Mr. Proper. Naše řešení se zaměřují na to, aby výrobky byly účinné a zároveň i jednoduché a bezpečné při používání a současně splňovaly nejpřísnější hygienické normy.  

Jsme přidruženým členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.