Školy a školní jídelny

Přejete si, aby se děti ve škole cítili dobře a rádi chodili do školní jídelny? Chcete zlepšit čistotu nádobí v jídelně, čistotu učeben nebo toalet? Chcete aby prostory, kde se zdržují vaši studenti a učitelé, byly dokonale čisté a příjemně voněly? Nebo potřebujete snížit náklady na mytí nádobí nebo úklid? Rozumíme potřebám a problémům vás, dětí i jejich rodičů. Postaráme se o to, aby nádobí bylo zářivě čisté, beze skvrn od škrobu, dlažba na chodbách zářila čistotou a prádlo personálu bylo perfektně vyprané. Pomůžeme Vám připravit i sanitační plány, proškolit zaměstnance a projít hygienickou kontrolou. 

V oblasti úklidu kuchyně a obecného úklidu nabízíme profesionální řešení založené na výrobcích Procter & Gamble Professional, které jsou vytvořeny speciálně pro profesionální provozy, včetně profesionálních myček, a využívají špičkové technologie značek Jar nebo Mr. Proper. Řešení se zaměřuje na to, aby výrobky byly účinné a zároveň i jednoduché a bezpečné při používání a zároveň splňovali nejpřísnější hygienické normy.  

Přes třicet let se v České republice věnujeme profesionálnímu praní prádla a za tu dobu jsme se díky kvalitě našich lidí, výrobků a know-how stali vedoucí firmou na trhu. Naše řešení používají nejen školy, ale i zařízení sociální péče, nemocnice a komerční prádelny. Na základě vašich potřeb a strojního vybavení Vám navrhneme řešení na míru – ať už máte profesionální pračky s automatickým dávkováním nebo malou pračku.