Pomáháme sociálním službám

Dezinfekční prací prášek Ariel Formula Pro+ zdarma pro ty nejpotřebnější.

Klienti a pracovníci sociálních služeb patří mezi nejvíce rizikové a zasažené skupiny pandemie Covid-19. Z našich zkušeností víme, že jejich práce v sociálních službách je nejen velmi náročná, ale často i nedoceněná. Vnímáme také nedostatečnou připravenost a vybavení ochrannými pomůckami ze strany státu, který se zaměřoval daleko více na zdravotnictví. 

Hledali jsme cestu, jak pomoci, a to se nám nakonec podařilo – do zařízení sociálních služeb v ČR a SK jsme celkově zdarma dodali 15 palet/650 kusů dezinfekčního pracího prášku Ariel Formula Pro+. 

Tento výrobek je doporučován pro použití v oblasti sociální péče a zdravotnictví. A jako jeden z mála pracích prostředků je oficiálně registrován jako biocidní prací prostředek (při teplotě 60 °C), a lze jej používat jak v profesionálních, tak malých pračkách. 650 ks Arielu Formula Pro+ znamená vyprání až  500 tun dezinfikovaného prádla. 

Při distribuci jsme spolupracovali s národními asociacemi poskytovatelů sociální péče APSS ČR a APSS SK, aby se tak pomoc rychle dostala k těm nejpotřebnějším. V České republice jsme se připojili k aktivitě „Pomáháme sociálním službám“ www.socialnimsluzbam.cz, která zajišťuje distribuci pomoci po celé zemi. Na Slovensku provádí distribuci přímo tým Professional support pod vedením Tomáše Sümegha a ve spolupráci s naším distributorem firmou Cleaning/panem Markem Uhrínem.    

Tímto bychom také chtěli poděkovat za spolupráci prezidentovi APSS ČR panu Ing. Jiřímu Horeckému, Ph.D., MBA, paní ředitelce Ing. Mgr. Alici Švehlové, paní předsedkyni APSS v SR Mgr. Anně Ghannamové a všem pracovníkům a partnerům těchto organizací, kteří nám pomohli tuto pomoc realizovat. 

V případě zájmu o dezinfekční prací prostředek Ariel Formula Pro+ nás neváhejte kontaktovat.  

Pokud byste se i Vy chtěli zapojit do pomoci zařízením sociální péče, navštivte následující stránky, kde se dozvíte více o způsobu a možnostech toho, jak pomáhat. 

Česko
www.apsscr.cz
www.socialnimsluzbam.cz

Slovensko
www.apssvsr.sk

Fotky z předání pomoci:

předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+

předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ předání dezinfekčního prášku Ariel Formula Pro+ 

předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support

předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support předání pomoci professional support