Jsme přímý servisní partner P&G Professional

Professional support s.r.o. – dlouholetý servisní partner P&G Professional  

Professional support s.r.o. je jediný přímý servisní partner P&G Professional v České republice. Historie spolupráce s P&G sahá až do roku 2006, kdy naše firma vznikla osamostatněním podpůrného technického a servisního týmu, který se staral o komerční prádelny používající výrobky Procter & Gamble z výrobního závodu v Rakovníku (Rakona). 

V průběhu let jsme prokázali kvalitu našich služeb a toho, že jsme schopni stabilně dosahovat kvalitativních požadavků P&G na servisní partnery. Náš servis pro P&G Professional zahrnuje: poradenství, testovací praní/mytí, instalaci dávkovacích zařízení pro praní a mytí nádobí včetně jejich programování a následného servisu. Pro ověření kvality praní využíváme nezávislé certifikované testy TZÚ Brno a dalších institucí. Naši technici mají mnohaleté zkušenosti a jsou schopni pomoci nejen s různými problémy, ale poradí i při nákupu nového strojního zařízení nebo projektování nových provozů.  

Zároveň působíme také jako distributor řady výrobků P&G Professional v České republice a dalších středoevropských zemích. 

O P&G Professional

P&G Professional je divize firmy Procter & Gamble a zaměřuje se na trh s profesionálními výrobky pro spotřebu mimo domácnost. Využívá zázemí P&G, jejích osvědčených značek, výzkumu a vývoje, znalostí trhů a spotřebitelů k tomu, aby přinášela řešení, které uspokojují specifické potřeby profesionálů z široké řady odvětví jako jsou gastronomie, hotelnictví, nemocniční péče, sociální péče, prádelenství nebo úklidové služby. Historie P&G Professional sahá až na počátek 20. století a výrobky P&G Professional se nyní prodávají po celém světe. 

Značky P&G, které nabízíme