P&G Professional

PG Professional

 

P&G Professional je divizí společnosti Procter&Gamble, která nabízí profesionální řešení v oblasti praní prádla, mytí nádobí a péči o úklid. Nabízí výjimečné produkty a řešení pro klíčová rozhodnutí, která jsou navržena tak, aby pomáhala společnostem finančně prospívat, a aby se „každá zkušenost počítala”.

 

Příběh značky P&G Professional

 

P&G Professional benefituje díky nabídce důvěryhodných značek, silné pozici společnosti Procter&Gamble, a porozumění zákazníkovi i jeho specifickým požadavkům, a to v širokém spektru průmyslových odvětví jako je stravování, úklid a údržba budov, školství, pohostinství a oblast pečovatelských služeb. 

V P&G Professional rozumíme tomu, jak důležité jsou profesionálně uklizené prostory. 

První dojmy a zkušenosti, které se zákazníkovi vryjí do paměti jsou velmi rozhodující. Proto našim obchodním partnerům pomáháme zavádět inovativní technologie z oblasti profesionálního úklidu. Rozumíme tomu, co lidé chtějí, a naše produkty a služby jim pomáhají plnit požadavky jejich zákazníku. 

Je dokázáno, že zákazníci si všímají a jsou povzbuzeni čistým a svěže vonícím prostředím. Díky P&G Professional jsou tyto zkušenosti pozitivní, zákazníci jsou spokojení, a tudíž není překvapující, že prosperují i obchodní společnosti.

Proč P&G Professional?

Důvěryhodné produkty
Naše důvěřyhodné víceůčelové produkty
pomáhají vašim zaměstnancúm zvládnout práci
hned poprvé.
Zákaznícka podpora
P&G Professional tým se plně věnuje vaší
spokojenosti díky efektivním řešením navrženým
právě pro vás
Celková provozní hodnota
Úklid je každodenní činnost, která vyžaduje
investici vašeho času a prostředků. Jak k tomu ale
přistupujete, může mít velký dopad na příjmy a zisk.
Značky výrobků

Máte zájem o naše výrobky a řešení?
Neváhejte a kontaktujte nás