Řešení pro kuchyně

P&G Professional řešení pro kuchyně

 

Hlavní přísadou do bezchybně čisté kuchyně je správný přípravek na mytí nádobí. Odstraňte odolnou mastnotu pomocí spolehlivého produktu, kterému můžete důvěřovat, a mějte své nádobí a povrchy bezchybně čisté.

Efektivní systém čištění nádobí a povrchů v kuchyni by měl být v souladu s HACCP doporučeními a sanitačním řádem, zvláště pro zóny přípravy jídel.

Klíčem k snížení výdajů na čištění restaurace je vytvoření efektivních čistících postupů a používání vysoce efektivních prostředků, které nedovolí kompromisy v kritické oblasti bezpečnosti potravin, hostů a zaměstnanců.

 • Ruční mytí nádobí

  Hlavní ingredience pro dokonale čistou kuchyni jsou správné prostředky pro mytí nádobí. Umyjte dokonale své nádobí, odstraňte snadno odolnou mastnotu z hrnců, pánví a příborů s výrobky P&G Professional. Snadné použití přímo na houbičku nebo do dřezu.

 • Mytí nádobí v myčkách

  Hosté si všimnou a ocení výjimečně čisté nádobí, příbory a sklenice. P&G Professional nabízí řešení, která pokrývají všechny Vaše potřeby a umožňují Vám vytvořit nevšední kulinářský zážitek, který si hosté zapamatují.

  Dobrý prostředek do myček musí kvalitně vykonat řadu věcí najednou – odstranit mastnotu, vyleštit příbory a ochránit sklo. Nabízíme řešení pro myčky s krátkým i dlouhým cyklem.

 • Kuchyňské povrchy

  Digestoře, fritézy, trouby, stěny a jiné mastné povrchy vyžadují k čištění vysoce účinný odmašťovač.

  Vytváření bezpečného a zdravého prostředí začíná dezinfekcí. Dezinfikujte a chraňte povrchy na přípravu jídel před rizikem kontaminace.

  Před použitím čisticích prostředků se ujistěte, že horké povrchy vychladly. Používejte biocidy bezpečně.

Proč P&G Professional?

Důvěryhodné produkty
Naše důvěryhodné víceúčelové produkty pomáhají vašim zaměstnancům zvládnout práci hned poprvé.
Zákaznická podpora
P&G Professional tým se plně věnuje Vaší spokojenosti díky efektivním řešením navrženým právě pro Vás.
Celková provozní hodnota
Úklid je každodenní činnost, která vyžaduje investici Vašeho času a prostředků. Jak k tomu ale přistupujete, může mít velký dopad na příjmy a zisk.

Máte zájem o naše výrobky a řešení?
Neváhejte a kontaktujte nás