Řešení pro úklid

P&G Professional řešení pro úklid

 

Povrchy mohou být jednou z prvních věcí, které si Vaši hosté všimnou. Dodejte povrchům brilantní čistotu a neodolatelnou svěžest s čisticími prostředky P&G Professional.

Zářivé povrchy. Od podlah přes koupelny až po kuchyň Vaši zákazníci očekávají, že Vaše prostory budou ukázkově čisté. Bojujte proti choroboplodným zárodkům a nečistotám pomocí našich snadno použitelných přípravků na péči o povrchy.

Každý produkt v našem portfoliu se opírá o vědecké znalosti a vášeň pro pozitivní zkušenosti spotřebitelů - což z nich činí jedny z nejdůvěryhodnějších produktů profesionálů v oboru.

 • Úklid podlah a povrchů

  Udržujte všechny podlahy a povrchy beze špíny a s osvěžující vůní díky výrobkům P&G Professional. Naše úklidové čisticí prostředky poskytují bezpečná, jednoduchá a efektivní řešení.

  Vytváření bezpečného a zdravého prostředí začíná dezinfekcí. Chraňte své hosty a zaměstnance před choroboplodnými zárodky, které mohou způsobit onemocnění, pomocí dezinfekčních čisticích prostředků na čištění povrchů.

  Úklidové řešení P&G Professional je jedinečně navrženo tak, aby poskytovalo déle trvající lesk a šetřilo Váš čas, peníze a práci.

 • Úklid koupelen a toalet

  Koupelny jsou často označovány jako jedna z nejobtížnějších a nejdůležitějších oblastí úklidu.

  Protože komerční toalety mohou potenciálně uchovávat bakterie, je zásadní, aby byly často čištěny. Klíčem k efektivnímu procesu dezinfekce toalety je nejprve odstranit usazeniny, které poskytují živnou půdu pro bakterie.

  Vlhké povrchy v koupelnách s usazeninami mýdla a vodního kamene mají specifické požadavky na čistící prostředky. Udržujte umyvadla, kohoutky a záchodové mísy zářivě čisté a svěže vonící s výrobky P&G Professional.

 • Systém koncentrátů pro úklid

  Systém Mr. Proper a Ambipur je systém koncentrátů na úklid od společnosti P&G Professional.

  Toto jednoduché a efektivní řešení úklidu je navrženo tak, aby pomohlo zvýšit Vaši produktivitu. Dosahujte vynikajících výsledků, kterých si hosté všimnou. Ušetřete svým zaměstnancům čas a námahu na úklid. To vše zajistí skvělou návratnost Vaší investice v oblasti úklidu.

Proč P&G Professional?

Důvěryhodné produkty
Naše důvěryhodné víceúčelové produkty pomáhají vašim zaměstnancům zvládnout práci hned poprvé.
Zákaznická podpora
P&G Professional tým se plně věnuje Vaší spokojenosti díky efektivním řešením navrženým právě pro Vás.
Celková provozní hodnota
Úklid je každodenní činnost, která vyžaduje investici Vašeho času a prostředků. Jak k tomu ale přistupujete, může mít velký dopad na příjmy a zisk.

Máte zájem o naše výrobky a řešení?
Neváhejte a kontaktujte nás